Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Aktuality

Termíny aktivů:

Holubi  -  ne 16.2. 10.00h
Drůbež - pá 21.2. 17.00h
Králíci -   pá 28.2. 17.00h
 

 

Výsledky soutěží odevzdat do 31.1

Termíny výstav na oblasti Brno

Termín Oblastní výstavy je 17-18.10.2020 místo Moutnice.

Ostatní termíny výstav je potřeba nahlásit na e-mail: zocschmoravskebranice@seznam.cz , aby se mohl vytvořit kalendář výstav.

Soutěž okresů na CV Lysá 2019

 

 

Králíci

 

Drůbež

1

Náchod

2289,5

Pardubice

2259

2

Teplice

2285

Brno

2255

3

Žďár nad Sázavou

2283,5

Mladá Boleslav

2250

4

Praha-východ

2281,5

Plzeň

2246,5

5

Pardubice

2281

Beroun

2240,5

6

Brno

2276,5

Tábor

2234,5

7

Mladá Boleslav

2276,5

Kolín

2232

8

Česká Lípa

2272

Blansko

2223

9

Louny

2272

Praha-východ

2156,5

10

Tábor

2271,5

Mělník

2156

11

Plzeň

2270,5

Znojmo I

2155

12

Litoměřice

2269,5

Vyškov

2146

13

Beroun

2269

Písek

2138,5

14

Písek

2267

Crudim

2070,5

15

Kladno

2263,5

Hradec Králové

2054,5

16

Liberec

2260,5

Nymburk

2043

17

Kutná Hora

2257

Louny

2041,5

18

Znojmo II

2255,5

Litoměřice

2033

19

Mělník

2255

Liberec

1854,5

20

Znojmo I

2178

Teplice

1851

21

Blansko

2177

 

 

22

Vyškov

2168,5

 

 

23

Praha

2081

 

 

24

Nymburk

2079

 

 

25

Hradec Králové

2073

 

 

26

Benešov

1989

 

 

27

Crudim

1883

 

 

28

Kolín

1420

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Holub

1

Pardubice

2283

2

Litoměřice

2282

3

Nymburk

2276

4

Brno

2273

5

Praha-východ

2270

6

Crudim

2265

7

Plzeň

2264

8

Benešov

2263

9

Vyškov

2260

10

Kladno

2257

11

Znojmo I

2254

12

Sokolov

2252

13

Louny

2250

14

Hradec Králové

2250

15

Mělník

2246

16

Kolín

2246

17

Blansko

2245

18

Teplice

2244

19

Mladá Boleslav

2232

20

Písek

2050

 

 

Okres

K

D

H

celkem

1.

Pardubice

2281

2259

2283

6823

2

Brno

2276,5

2255

2273

6804,5

3

Plzeň

2270,5

2246,5

2264

6781

4

Mladá Boleslav

2276,5

2250

2232

6758,5

5

Praha-východ

2281,5

2156,5

2270

6708

6

Mělník

2255

2156

2246

6657

7

Blansko

2177

2223

2245

6645

8

Znojmo I

2178

2155

2254

6587

9

Litoměřice

2269,5

2033

2282

6584,5

10

Vyškov

2168,5

2146

2260

6574,5

11

Louny

2272

2041,5

2250

6563,5

12

Písek

2267

2138,5

2050

6455,5

13

Nymburk

2079

2043

2276

6398

14

Teplice

2285

1851

2244

6380

15

Hradec Králové

2073

2054,5

2250

6377,5

16

Crudim

1883

2070,5

2265

6218,5

17

Kolín

1420

2232

2246

5898

18

Kladno

2263,5

 

2257

4520,5

19

Beroun

2269

2240,5

 

4509,5

20

Tábor

2271,5

2234,5

 

4506

21

Benešov

1989

 

2263

4252

22

Liberec

2260,5

1854,5

 

4115

23

Náchod

2289,5

 

 

2289,5

24

Žďár nad Sázavou

2283,5

 

 

2283,5

25

Česká Lípa

2272

 

 

2272

26

Kutná Hora

2257

 

 

2257

27

Znojmo II

2255,5

 

 

2255,5

28

Sokolov

 

 

2252

2252

29

Praha

2081

 

 

2081

 

 

 

 

 

 

 

Výsledky soutěží při OV 19-20.10.2019 v Ivančicích.

 

Poř. Králíci ZO   Body Drůbež ZO Body Holubi ZO Body
1.

Moravské

 Bránice

957,0 Ořechov 963,5 Unkovice-Žabčice 959
2. Říčany 956,0 Mor.Bránice 948,5 Ořechov 951
3. Ivančice 954,5 Ostopovice 943 Kuřim 951
4. Kuřim 954,0 Ivančice 933 Moravské Bránice 948
5. Ořechov 949.5 Říčany 931,5 Říčany 948
6. Podolí 947,5     Rajhrad 944
7. Radostice 943,5     Ostopovice 943
8. Ostopovice 940,0     Ivančice 934
 
9. Unkovice-Žabčice 841,0        

 

Udělené poháry na OV Ivančice 2019

Králíci:

1. nejlepší kolekce OV – věnuje starosta města Ivančice pan Milan Buček
Čv 381,0 b. kl. č. 60-63 Ing. Zdeněk Koláček

2. nejlepší kolekce OV – věnuje Ing. Zdeněk Koláček
Ha 381,0 b. kl. č. 163-166 Pavel Trecha

3. nejlepší kolekce OV – věnuje OOKK
Ca 381,0 b. kl. č. 319-322 Antonín Drlík

4. nejlepší kolekce OV – věnuje OOKK
SsRex 381,0 b. kl. č. 323-326 Pavel Krejčí

5. nejlepší kolekce OV – věnuje OOKK
Zabčo 380,5 b. kl. č.168-171 František Kuchařík

6. nejlepší kolekce OV – věnuje OOKK
Pe 380 b. kl.č. 205-208 František Kuchařík

7. nejlepší kolekce OV – věnuje OOKK
Nb 380 b. kl.č. 101-104 Ing. Dagmar Malá


 

Nejlepší mladý chovatel OV – věnuje OOKK
Rex or 376 b. kl.č. 341-344 Provazníková Věra


1. nejlepší ZO v chovu králíků – věnuje OOKK
ZO Moravské Bránice 957 b.
2. nejlepší ZO v chovu králíků – věnuje OOKK
ZO Říčany 956 b
3. nejlepší ZO v chovu králíků– věnuje OOKK
ZO Ivančice 954,5 b.

Holubi:

1. nejlepší kolekce OV – věnuje OOKCHH
Brněnský voláč bílý 385 b. Ludvík Jiří

2. nejlepší kolekce OV – věnuje OOKCHH
Moravský morák 381 b. Vladimír Kelbl

3. nejlepší kolekce OV – věnuje OOKCHH
Rys modrý bělopruhý 381 b. Josef Römer

4. nejlepší kolekce OV – věnuje OOKCHH
Koburský skřivan 380 b. Jiří Nováček


5. nejlepší kolekce oblastní výstavy – věnuje OOKCHH
Slezský barevnohlávek 379 b. Jarmila Beránková

Nejlepší kolekce holubů mladého chovatele – věnuje OOKCHH
Slezský voláč 376 b. Tomáš Barák

Drůbež:

Nejlepší drůbež velká – věnuje OOKCHD
vol. 38 Hedvábnička bílá 98,5 b. Roman Morávek

Nejlepší drůbež zdrobnělá – věnuje OOKCHD
vol. 63 Antverpský vousáč 95 b. Zdeněk Foltán

Nejlepší drůbež vodní – věnuje OOKCHD
vol. 7 Kachna zakrslá bílá 97 b. Roman Morávek

Nejlepší drůbež ostatní (křepelky, krůty, perličky) – věnuje OOKCHD
vol. 12 Perlička modrá 94 b. Martin Odehnal

Pohár pro nejlepšího mladého chovatele drůbeže - věnuje OOKCHD
vol. 50 Zdrobnělá vyandotka černá 93 b. Jan Kopáček


1. nejlepší ZO v chovu drůbeže – věnuje OOKCHD
ZO Ořechov 963,5 b.
2. nejlepší ZO v chovu drůbeže – věnuje OOKCHD
ZO Moravské Bránice 948,5 b.
3. nejlepší ZO v chovu drůbeže – věnuje OOKCHD
ZO Ostopovice 943 b.


 

9.Oblastní výstava mladých králíků a drůbeže oblasti Brno /Kuřim 31.8-1.9.2019

Poháry:

P1-nej.kol.-Brodecky Dušan-Ruský černý - 381b
P2- Ing.Malá Dagmar-Novozelandský bílý -381,0b 
P3- Ing.Kolaček Zdeněk- Činčila velká- 379,5 b 
P4-Pokorný Lubomír -Havana 377,0 b 
P5-Vlk Miroslav -Vss - 376,5 b
Pnej.MCH.-Švihálek Václav- Kuní velký modrý-376,5 b

 

Čestné ceny:

 

Daněk Petr - Vss

 Konečný Otakar- MSč
Velan Martin- Nč
Fabiánková Kateřina - Bu
 Ondrouch  Miloslav - Ze, 
Esterle Pavel - Čl, 
Buček Pavel - Kal, 
Klimeš Pavel- ČSč,
 Sec Jiří -Zadiv,
Reidlinger Libor-ZHot
Ing.Nocar Jiří ZPe
Jurný Josef Hodiv. Hožl
 
Drůbež:
 
Poháry:
Švihálek Břetislav-Australky
Baka Jaroslav ZVe, ZVč
 
Baka Jaroslav - Kachna čárkovaná,ZVtv
Ing. Bareš Jiří-He
Bílová Lenka-Ar
Sec Jiří- ZFo
Foltán Zdeněk-AV
Kukla Petr-Ba

Celostátní výstava mláďat králíků a mladé drůbeže.

se uskuteční 14-15.9.2019 na výstavišti v Přerově

Nové členské průkazy.

Info k novým čl.průkazům:

http://cschbrno.websnadno.cz/informace_c._6__vzhled_a_tisk_cl._prukazu.pdf

Oblastní výstava:

se uskuteční v termínu 19-20.10.2019 v chov.areálu v Ivančicích.

Celostátní výstava Lysá

Už je jasný aspoň jeden termín celostátních výstav a  to 15-17.11.2019 Lysá

Oblastní konference

se uskuteční 7.4.2019 v 9,30 hod na Plotní.

Valorizace členského příspěvku na rok 2019

Nominální hodnota členského příspěvku na rok 2019 je: 320 Kč (s časopisem Chovatel 680 Kč) pro dospělého člena. 195 Kč (s časopisem Chovatel 580 Kč) pro MCH. Schváleno na VH 2018.

Účast chovatelů oblasti na EV v Dánsku.

ZO Plemeno Body
Králíci    
Kuřim Činčila velká 378,5
Moravské Bránice Perlový 383,0
  Rys 385,5
Tuřany Rex oranžový 383,5
Drůbež    
Říčany Hempšíra 94,92,91,0
Ořechov Hedvábnička 94,93,94,0
  Zdr.Lakenfeldka 0,93,92,93
Holubi    
Moravské Bránice NVH 377
  Thaurgautský štítník 370
  Franský bublák 370
  Výstavní tippler 378
Rajhrad Benešovský modrý 376
  Rys modrý 377
  Rys modrý šupkatý 378
  Arabský bublák 367
  Kudrnáč žlutý 380
  Čínský žlutý 372
Žabčice-Unkovice Moravský voláč sedlatý 94,95
  Brněnský voláč bílý 375
                            isabela 376
                             modrý šiml 376
Brno-Slatina Pražský rejdič 377 EŠ
     

 

Nová e-mailová adresa na oblast:  cschoobrno@seznam.cz

Výzva k podání žádostí o dotace:

http://cschbrno.websnadno.cz/vyzva.doc

 

TOPlist
aktualizováno: 29.01.2020 07:51:51