Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Archiv

Výsledky soutěží při OV 19-20.10.2019 v Ivančicích.

 

Poř. Králíci ZO   Body Drůbež ZO Body Holubi ZO Body
1.

Moravské

 Bránice

957,0 Ořechov 963,5 Unkovice-Žabčice 959
2. Říčany 956,0 Mor.Bránice 948,5 Ořechov 951
3. Ivančice 954,5 Ostopovice 943 Kuřim 951
4. Kuřim 954,0 Ivančice 933 Moravské Bránice 948
5. Ořechov 949.5 Říčany 931,5 Říčany 948
6. Podolí 947,5     Rajhrad 944
7. Radostice 943,5     Ostopovice 943
8. Ostopovice 940,0     Ivančice 934
 
9. Unkovice-Žabčice 841,0        

 

.

Udělené poháry na OV Ivančice 2019

Králíci:

1. nejlepší kolekce OV – věnuje starosta města Ivančice pan Milan Buček
Čv 381,0 b. kl. č. 60-63 Ing. Zdeněk Koláček

2. nejlepší kolekce OV – věnuje Ing. Zdeněk Koláček
Ha 381,0 b. kl. č. 163-166 Pavel Trecha

3. nejlepší kolekce OV – věnuje OOKK
Ca 381,0 b. kl. č. 319-322 Antonín Drlík

4. nejlepší kolekce OV – věnuje OOKK
SsRex 381,0 b. kl. č. 323-326 Pavel Krejčí

5. nejlepší kolekce OV – věnuje OOKK
Zabčo 380,5 b. kl. č.168-171 František Kuchařík

6. nejlepší kolekce OV – věnuje OOKK
Pe 380 b. kl.č. 205-208 František Kuchařík

7. nejlepší kolekce OV – věnuje OOKK
Nb 380 b. kl.č. 101-104 Ing. Dagmar Malá


 

Nejlepší mladý chovatel OV – věnuje OOKK
Rex or 376 b. kl.č. 341-344 Provazníková Věra


1. nejlepší ZO v chovu králíků – věnuje OOKK
ZO Moravské Bránice 957 b.
2. nejlepší ZO v chovu králíků – věnuje OOKK
ZO Říčany 956 b
3. nejlepší ZO v chovu králíků– věnuje OOKK
ZO Ivančice 954,5 b.

Holubi:

1. nejlepší kolekce OV – věnuje OOKCHH
Brněnský voláč bílý 385 b. Ludvík Jiří

2. nejlepší kolekce OV – věnuje OOKCHH
Moravský morák 381 b. Vladimír Kelbl

3. nejlepší kolekce OV – věnuje OOKCHH
Rys modrý bělopruhý 381 b. Josef Römer

4. nejlepší kolekce OV – věnuje OOKCHH
Koburský skřivan 380 b. Jiří Nováček


5. nejlepší kolekce oblastní výstavy – věnuje OOKCHH
Slezský barevnohlávek 379 b. Jarmila Beránková

Nejlepší kolekce holubů mladého chovatele – věnuje OOKCHH
Slezský voláč 376 b. Tomáš Barák

Drůbež:

Nejlepší drůbež velká – věnuje OOKCHD
vol. 38 Hedvábnička bílá 98,5 b. Roman Morávek

Nejlepší drůbež zdrobnělá – věnuje OOKCHD
vol. 63 Antverpský vousáč 95 b. Zdeněk Foltán

Nejlepší drůbež vodní – věnuje OOKCHD
vol. 7 Kachna zakrslá bílá 97 b. Roman Morávek

Nejlepší drůbež ostatní (křepelky, krůty, perličky) – věnuje OOKCHD
vol. 12 Perlička modrá 94 b. Martin Odehnal

Pohár pro nejlepšího mladého chovatele drůbeže - věnuje OOKCHD
vol. 50 Zdrobnělá vyandotka černá 93 b. Jan Kopáček


1. nejlepší ZO v chovu drůbeže – věnuje OOKCHD
ZO Ořechov 963,5 b.
2. nejlepší ZO v chovu drůbeže – věnuje OOKCHD
ZO Moravské Bránice 948,5 b.
3. nejlepší ZO v chovu drůbeže – věnuje OOKCHD
ZO Ostopovice 943 b.


 

9.Oblastní výstava mladých králíků a drůbeže oblasti Brno /Kuřim 31.8-1.9.2019

Poháry:

P1-nej.kol.-Brodecky Dušan-Ruský černý - 381b
P2- Ing.Malá Dagmar-Novozelandský bílý -381,0b 
P3- Ing.Kolaček Zdeněk- Činčila velká- 379,5 b 
P4-Pokorný Lubomír -Havana 377,0 b 
P5-Vlk Miroslav -Vss - 376,5 b
Pnej.MCH.-Švihálek Václav- Kuní velký modrý-376,5 b

 

Čestné ceny:

 

Daněk Petr - Vss

 Konečný Otakar- MSč
Velan Martin- Nč
Fabiánková Kateřina - Bu
 Ondrouch  Miloslav - Ze, 
Esterle Pavel - Čl, 
Buček Pavel - Kal, 
Klimeš Pavel- ČSč,
 Sec Jiří -Zadiv,
Reidlinger Libor-ZHot
Ing.Nocar Jiří ZPe
Jurný Josef Hodiv. Hožl
 
Drůbež:
 
Poháry:
Švihálek Břetislav-Australky
Baka Jaroslav ZVe, ZVč
 
Baka Jaroslav - Kachna čárkovaná,ZVtv
Ing. Bareš Jiří-He
Bílová Lenka-Ar
Sec Jiří- ZFo
Foltán Zdeněk-AV
Kukla Petr-Ba

Moravia Brno 2018.

Počty přihlášených zvířat: 

Králíků  : 1928 ks

Drůbeže: 1185 ks

Holubů:    1743ks

Výsledky soutěže MORAVIA 2017

 

        Výsledky Moravia a Pohár předsedy KS 

:http://cschbrno.websnadno.cz/mistrovstvi_moravia_podminky_souteze.doc   

 

Mistři a Šampioni JM:

 

http://cschbrno.websnadno.cz/mistri_jm.doc                        

 

..

Výstavní kalendář Oblast Brno 2017

Termín Pořadatel Otv.doba Kontakt Info
4-5.2.2017 Moravské Bránice

8-16

8-12

723402639

zocschmoravskebranice@seznam.cz

http://www.zocschmoravskebranice.eu/index.php

Podmínky a přihláška:

http://cschbrno.websnadno.cz/podminky-mb-zima-16.pdf

13-14.5.2017 Podolí

13-18

8-16

prikryl.mir@centrum.cz

Podmínky + přihláška:http://cschbrno.websnadno.cz/podoli.jpg

http://www.mapy.cz/#!/zakladni?vlastni-body&x=16.7294633&y=49.1901604&z=17&ut=Nov%C3%BD%20bod&uc=9m3InxTr7N&ud=Podol%C3%AD%2097%2C%20Podol%C3%AD%2C%20664%2003%2C%20okres%20Brno-venkov

  Prštice   vasekminarcik@seznam.cz https://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x=16.4685059&y=49.1201749&z=12&ut=Nov%C3%BD%20bod&uc=9lt61xTWXI&ud=Tyr%C5%A1ova%20154%2C%20Pr%C5%A1tice%2C%20664%2046%2C%20okres%20Brno-venkov
1-2.7 2017 Ořechov

13-18

 

8-18

Rom.Moravek@seznam.cz

Přihláška:http://cschbrno.websnadno.cz/11.kv_2520p_25c5_2599_25c3_25adhl_25c3_25a1_25c5_25a1ka_25202014.doc

Podmínky:http://cschbrno.websnadno.cz/11.kv_2520v_25c3_25bdst.podm_25c3_25adnky.doc

http://Mapa:http://www.mapy.cz/#!/zakladni?vlastni-body&x=16.5425860&y=49.1108830&z=8&ut=O%C5%99echov%2C%20okres%20Brno-venkov&uc=9l.loxTVZc&ud=Bobravsk%C3%A1%

29-30.7.2017 Ivančice

12-20

8-17

602 246 700

pavelbucek@email.cz

http://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x=16.3525002&y=49.0867831&z=12&ut=Ivan%C4%8Dice%2C%20okres%20Brno-venkov&uc=9lcMexT6xz&ud=Ivan%C4%8Dice%2C%20okres%20Brno-venkov

Podmínkyhttp://cschbrno.websnadno.cz/plakat_ivancice_2017.jpg

Přihláška:http://cschbrno.websnadno.cz/prihlaska_2016_ivancice.pdf

29-30.7.2017 Jiříkovice     https://mapy.cz/zakladni?x=16.7711603&y=49.1594217&z=13&source=muni&id=5765&q=Ji%C5%99%C3%ADkovice
26-27.8.2017 OOKK  

Oblastní mladých králíků-Radostice

cschdzBrno@seznam.cz

http://cschbrno.websnadno.cz/prihlaskaovmk2017.xls

http://cschbrno.websnadno.cz/7.ovmk.docx

https://mapy.cz/zakladni?vlastni-

2.9-3.9 Jehnice

13-20

8-16

dusanbrodecky@seznam.cz http://www.mapy.cz/#!/zakladni?vlastni-body&x=16.5985959&y=49.2707501&z=9&ut=%C4%8Dtvr%C5%A5%20Brno-Jehnice%2C%20Brno%2C%20okres%20Brno-m%C4%9Bsto&uc=9mKA1x8PLC&ud=Brno%2C%20okres%20Brno-m%C4%9Bsto
2.9-3.9 Žabčice-Unkovice

13-19

8-17

ludvikcsch@centrum.cz

http://www.mapy.cz/#!/zakladni?vlastni-body&x=16.5990528&y=49.0122380&z=9&ut=%C5%BDab%C4%8Dice%2C%20okres%20Brno-venkov&uc=9mKxmxSrMi&ud=%C5%BDab%C4%8Dice%2C%20okres%20Brno-venkov

Podmínky:http://cschbrno.websnadno.cz/p_o_z.doc_pozvanka_zabcice.doc

9.9-10.9 Brno-Židenice

14-18

9-15

http://www.cschbrno.unas.cz/

http://cschbrno.websnadno.cz/podminky__1__zidenice.doc

http://cschbrno.websnadno.cz/prihlaskanavystavu_zidenice.xls

9.9-10.9 Blučina

13-17

8-16

bedasvih@centrum.cz

Podmínky:http://cschbrno.websnadno.cz/pozvanka_na_mistni_vystavu__blucina.pdf

Přihláška:http://cschbrno.websnadno.cz/prihlaska_hromadna_blucina.xls

https://mapy.cz/#!/zakladni?vlastni-body&x=16.6549911&y=49.0494480&z=11&ut=Blu%C4%8Dina%2C%20okres%20Brno-venkov&uc=9mTbnxTB8d&ud=Blu%C4%8Dina%2C%20okres%20Brno-venkov

16.9-17.9 Ostopovice

13-18

8-16

http://www.cschostopovice.wbs.cz/

j.sebanek@gmail.com

http://www.mapy.cz/#!/zakladni?vlastni-body&x=16.5433340&y=49.1632651&z=9&ut=ulice%20U%20Dr%C3%A1hy%2C%20Ostopovice%2C%20okres%20Brno-venkov&uc=9mCrkxTiwy&ud=Ostopovice%2C%20okres%20Brno-venkov

Přihláškyhttp://cschbrno.websnadno.cz/prihlaska_pro_vystavovatele.xls

                

Pozvánka:http://cschbrno.websnadno.cz/pozvanka_na_vystavu_zo_ostopovice_2017.jpg

22.9-24.9 Tišnov

14-18

8-18

8-16

na ul. Riegrova (areál Inspira – naproti sokolovně).

chroncantonin@seznam.cz

Podmínky:http://cschbrno.websnadno.cz/vystavni_podminky_2017_tisnov.doc

Přihlášky:http://cschbrno.websnadno.cz/prihlaska_na_soutezni_vystavu_tisnov_2017.doc

http://cschbrno.websnadno.cz/hromadna_prihlaska_zakladnich_organizaci_2017_tisnov.doc

Mapa:https://www.google.cz/maps/place/Riegrova+312,+666+01+Ti%C5%A1nov/@49.3497153,16.4229241,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x471284a53c39d811:0x5ab7624a2a79a771!8m2!3d49.3497153!4d16.4251128?hl=cs

 

 

  Rajhradice      

7.10 - 

8.10

Radostice  

jara3.d@seznam.cz

http://www.zocschradostice.websnadno.eu/Aktuality.html

https://mapy.cz/#!/zakladni?vlastni-body&x=16.2576643&y=49.0107071&z=8&ut=Nov%C3%BD%20bod&uc=9ltyuxT1W7&ud=Radostice%2C%20okres%20Brno-venkov

http://cschbrno.websnadno.cz/vystava_radostice_2017.docx

14.10-15.10 Kuřim

12-18

8-14,30

http://www.chovatelekurim.cz/search.php?rsvelikost=sab&rstext=all-phpRS-all&rstema=293

zo@chovatelekurim.cz

http://cschbrno.websnadno.cz/prihlaska_na_vystavu_2016kurim.xls

http://cschbrno.websnadno.cz/vystavni_podminky_2016_kurim.doc

 

         

14-15.10

Oblast+

Ivančice

  cschdzBrno@seznam.cz

http://cschbrno.websnadno.cz/Vystavy-na-oblasti-Brno.html

http://cschbrno.websnadno.cz/pr_ov_orechov_2016.xls

29.12-30.12

Moravské

Bránice

8-17

8-15

723402639

zocschmoravskebranice@seznam.cz

http://www.zocschmoravskebranice.eu/index.php
9.12-10.12.

Krajská

Brno

8-17

8-16

 

http://cschbrno.websnadno.cz/prihlaska_na_vystavu_kraj._brno_2016.xls

http://cschbrno.websn

.

KV Brno 2016:

Soutěž okresů - celkem pořadí okres králíci důbež holubi celkem

1 Znojmo 1912,5 1878,5 1901,0 5692,0 b

2 Vyškov 1904,5 1878,0 1892,0 5674,5 b

3 Brno 1917,5 1794,0 1901,0 5612,5 b

4 Blansko 1886,0 1762,0 1877,0 5525,0 b

Výsledky jednotlivých odborností jsou v sekcích

Krajská výstava Brno 3-4.12.2006 – Harmonogram.

 

Příprava KV Brno 2016

Ve dnech 2. – 4. prosince v hale B na ploše 2000m čtverečních, pronájem včetně el. energie, vody, klimatizace je necelých 300 tisíc Kč (296 tisíc)

Občerstvení pro garanty a posuzovatele – nabídka cateringových společností je neúměrně vysoká – cca 60 tisíc!!

nutno dořešit

Harmonogram stavění a příjem zvířat

Je třeba cca 40 lidí každý den na zdárný průběh výstavy:

30. listopadu - 16 hod – 18 hod dovoz klecí

1. prosince -7 hod – 21 hod stavění 7h -15h do 21 příjem zvířat

2. prosince - 7 hod – 19 hod 7h-8h příjem 8h posuzování

3. prosince - 9 hod – 17 hod výstava

4. prosince - 9 hod – 17 hod výstava

5. prosince - 9 hod – 17 hod Likvidace výstavy

tyto časy máme k dispozici, za každou, byť jen započatou hodinu navíc, platíme 9.500,- Kč!!!

Usnesení 13/9.5 : Každý předseda OV nahlásí na každý den, deset pracovníků

zajistí - předsedové OV, termín – 2. listopadu

 

 

Uher Milan předseda KS ČSCH JMK

 

Výstavní kalendář Oblast Brno 2016

Termín Pořadatel Otv.doba Kontakt Info
6-7.2.2016 Moravské Bránice

8-16

8-12

723402639

zocschmoravskebranice@seznam.cz

http://www.zocschmoravskebranice.eu/index.php

Podmínky a přihláška:

http://cschbrno.websnadno.cz/podminky-mb-zima-16.pdf

14-15.5.2016 Podolí

13-18

8-16

prikryl.mir@centrum.cz http://www.mapy.cz/#!/zakladni?vlastni-body&x=16.7294633&y=49.1901604&z=17&ut=Nov%C3%BD%20bod&uc=9m3InxTr7N&ud=Podol%C3%AD%2097%2C%20Podol%C3%AD%2C%20664%2003%2C%20okres%20Brno-venkov
21-22.5 Prštice   vasekminarcik@seznam.cz https://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x=16.4685059&y=49.1201749&z=12&ut=Nov%C3%BD%20bod&uc=9lt61xTWXI&ud=Tyr%C5%A1ova%20154%2C%20Pr%C5%A1tice%2C%20664%2046%2C%20okres%20Brno-venkov
2-3.7 2016 Ořechov

13-18

8-18

  http://Mapa:http://www.mapy.cz/#!/zakladni?vlastni-body&x=16.5425860&y=49.1108830&z=8&ut=O%C5%99echov%2C%20okres%20Brno-venkov&uc=9l.loxTVZc&ud=Bobravsk%C3%A1%
30-31.7.2016 Ivančice

12-20

8-17

602 246 700

pavelbucek@email.cz

http://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x=16.3525002&y=49.0867831&z=12&ut=Ivan%C4%8Dice%2C%20okres%20Brno-venkov&uc=9lcMexT6xz&ud=Ivan%C4%8Dice%2C%20okres%20Brno-venkov

Podmínky:http://cschbrno.websnadno.cz/vystava_2016_ivancice.pdf

Přihláška:http://cschbrno.websnadno.cz/prihlaska_2016_ivancice.pdf

27-28.8.2016 Říčany  

Oblastní mladých králíků

cschdzBrno@seznam.cz

http://cschbrno.websnadno.cz/prihlaskaovmk2016.xlsx

https://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x=16.3948175&y=49.2102755&z=14&ut=Nov%C3%BD%20bod&uc=9lgRjxTyRT&ud=49%C2%B012%2741.136%22N%2C%2016%C2%B023%2736.467%22E

3-4.9.2016 Jehnice

13-20

8-16

dusanbrodecky@seznam.cz http://www.mapy.cz/#!/zakladni?vlastni-body&x=16.5985959&y=49.2707501&z=9&ut=%C4%8Dtvr%C5%A5%20Brno-Jehnice%2C%20Brno%2C%20okres%20Brno-m%C4%9Bsto&uc=9mKA1x8PLC&ud=Brno%2C%20okres%20Brno-m%C4%9Bsto
3-4.9.2016 Žabčice-Unkovice

13-19

8-17

ludvikcsch@centrum.cz http://www.mapy.cz/#!/zakladni?vlastni-body&x=16.5990528&y=49.0122380&z=9&ut=%C5%BDab%C4%8Dice%2C%20okres%20Brno-venkov&uc=9mKxmxSrMi&ud=%C5%BDab%C4%8Dice%2C%20okres%20Brno-venkov
10-11.9.2016 Brno-Židenice

14-18

9-15

http://www.cschbrno.unas.cz/

http://cschbrno.websnadno.cz/podminky2016__zidenice.doc

http://cschbrno.websnadno.cz/prihlaskanavystavu2016.xls

17-18.9 Blučina

13-17

8-16

bedasvih@centrum.cz

Podmínky:http://cschbrno.websnadno.cz/blucina.pdf

Přihláška:http://cschbrno.websnadno.cz/blucina_prihlaska.pdf

https://mapy.cz/#!/zakladni?vlastni-body&x=16.6549911&y=49.0494480&z=11&ut=Blu%C4%8Dina%2C%20okres%20Brno-venkov&uc=9mTbnxTB8d&ud=Blu%C4%8Dina%2C%20okres%20Brno-venkov

17-18.9.2016 Ostopovice   http://www.cschostopovice.wbs.cz/ http://www.mapy.cz/#!/zakladni?vlastni-body&x=16.5433340&y=49.1632651&z=9&ut=ulice%20U%20Dr%C3%A1hy%2C%20Ostopovice%2C%20okres%20Brno-venkov&uc=9mCrkxTiwy&ud=Ostopovice%2C%20okres%20Brno-venkov
24-25.9.2016 Tišnov

13-19

8-15

areál Jamné  
24-25.9.2016 Rajhradice   NEKONÁ SE  
8-9.10.2016 Radostice  

jara3.d@seznam.cz

http://www.zocschradostice.websnadno.eu/Aktuality.html

https://mapy.cz/#!/zakladni?vlastni-body&x=16.2576643&y=49.0107071&z=8&ut=Nov%C3%BD%20bod&uc=9ltyuxT1W7&ud=Radostice%2C%20okres%20Brno-venkov
8-10.2016 Kuřim   http://www.chovatelekurim.cz/search.php?rsvelikost=sab&rstext=all-phpRS-all&rstema=293

http://cschbrno.websnadno.cz/prihlaska_na_vystavu_2016kurim.xls

http://cschbrno.websnadno.cz/vystavni_podminky_2016_kurim.doc

 

         
         
         
         

15.10-

16.10

Oblast+

Ořechov

  cschdzBrno@seznam.cz

http://cschbrno.websnadno.cz/Vystavy-na-oblasti-Brno.html

http://cschbrno.websnadno.cz/pr_ov_orechov_2016.xls

5.11-6.11

Moravské

Bránice

8-17

8-15

723402639

zocschmoravskebranice@seznam.cz

http://www.zocschmoravskebranice.eu/index.php
3.12-4.12.

Krajská

Brno

8-17

8-16

 

http://cschbrno.websnadno.cz/prihlaska_na_vystavu_kraj._brno_2016.xls

http://cschbrno.websnadno.cz/vystavni_podminky_brno2016__1_.doc

 

OVMK-Říčany 2016

Oblastní výstava králíků 2015 Rajhradice

 

Pohled na výstavu foto:ing.Malá Dagmar

foto:ing.Malá Dagmar

POHÁRY

  1. 382,0 b.          Nb       Dobrovolný MichalNb-př.Dobrovolný Michal foto: ing.Malá Dagmar
  2. foto:ing.Malá Dagmar
  3. 382,0 b.          Nb       Jaroš Karel
  4. 381,5 b.          Nb       Jaroš Karel
  5. 379,5 b.          Nb       Dobrovolný Michal
  6. 379,0 b.          Vb        Pospíchal Ivan
  7. POHÁR MCH  Zči        Šťastná KateřinaZčin- př.Šťastná Kateřina foto: ing.Malá Dagmar
  8. foto:ing Malá Dagmar

ČESTNÉ CENY

 

Valeš Rostislav              ASč         379,0 b.

AS-př.Valeš Rostislav foto:ing.Malá Dagmar

foto:ing.Malá Dagmar

Malá Dagmar Ing.         Nb          378,0 b.

Kopřiva Vladimír Ing.    Nb         378,0 b.

Brodecký Dušan             Rč          377,5 b.

Ru- př.Brodecký Dušan foto:ing.Malá Dagmar

foto:ing Malá Dagmar

Gregor Zdeněk               Sdiv       377,5 b.

Sdiv-př.Gregor Zdeněk foto:ing.Malá Dagmar

foto: ing.Malá Dagmar

Glőckner Jaromír           Zatč       376,5 b.

Zatč-př.Glöckner Jaromír foto:img.Malá Dagmar

foto:ing.Malá Dagmar

Šmerda Vít                      Du         376,0 b.

Dvořák Jaroslav              Vm       376,0 b.

Gregor Zdeněk               Shav      375,5 b.

Shav-př.Gregor Zdeněk foto:ing.Malá Dagmar

foto:ing.Malá Dagmar

Kelbl Vladimír                Al           284,0 b. 

Al-př.Kelbl Vladimír foto ing.Malá Dagmar  foto ing.Malá Dagmar     

 

Vážení přátelé, chovatelé.

Tak jako každý rok, tak i letos pořádáme Oblastní aktiv drůbežářů, na kterém budou vyhodnoceni nejlepší chovatelé drůbeže oblasti Brno, probereme uplynulý rok a možné návrhy na rok nadcházející. Je potřeba prodiskutovat přípravu oblastních a Jihomoravských výstav.
Řekneme si něco k výživě drůbeže před snáškovou sezónou nebo odchovu kuřat.
Kdo ještě neodevzdal oceňovací lístky do soutěže, ať tak učiní do 12.2.2016.
 
AKTIV SE BUDE KONAT 19.2.2016 V 16 HODIN V ZASEDAČCE NA PLOTNÍ. ÚČAST JEDNOTLIVÝCH DRŮBEŽÁŘŮ ZÁKLADNÍCH
ORGANIZACÍ JE NUTNÁ !!!
 
DOOBJEDNÁVKY KROUŽKŮ NA DRŮBEŽ PŘIJÍMÁM DO 15.3.2016 PÍSEMNĚ NA E MAIL:  valesrosta@seznam.cz
CENA DOOBJEDNANÝCH KROUŽKŮ JE 7,50 Kč.
 
  TLUMOČTE SVÝM PŘEDSEDŮM ODBORNOSTI DRŮBEŽE !!!
 
 Chovu zdar.
 
 Valeš Rosťa  předseda OOK drůbeže

Smutná zpráva:

Dne 28.ledna nás opustil náš kamarád a přítel Pavel Bohdaň chovatel králíků Kal ze ZO ČSCH Ořechov.

Čest jeho památce.

Vítejte na stránce cschbrno.websnadno.cz v sekci Archiv

 

 

Český svaz chovatelů, oblast Brno, odborná komise chovatelů králíků

Český svaz chovatelů, základní organizace Ostopovice

 

4.Oblastní výstava mladých králíků oblasti Brno s expozicí Klubu stříbřitých malých

 

 

 

 

Ostopovice 30. - 31. srpna 2014

Výstavní areál ČSCH ZO Ostopovice, Družstevní ul.

 

Otevřeno: sobota 30.8.2014 13,00 – 18,00 hodin

neděle 31.8.2014 8,00 – 17,00 hodin

 

TOPlist
aktualizováno: 29.01.2020 07:51:51