Založit webové stránky nebo eShop

Archiv

Krajská výstava Brno 3-4.12.2006 – Harmonogram.

 

Příprava KV Brno 2016

Ve dnech 2. – 4. prosince v hale B na ploše 2000m čtverečních, pronájem včetně el. energie, vody, klimatizace je necelých 300 tisíc Kč (296 tisíc)

Občerstvení pro garanty a posuzovatele – nabídka cateringových společností je neúměrně vysoká – cca 60 tisíc!!

nutno dořešit

Harmonogram stavění a příjem zvířat

Je třeba cca 40 lidí každý den na zdárný průběh výstavy:

30. listopadu - 16 hod – 18 hod dovoz klecí

1. prosince -7 hod – 21 hod stavění 7h -15h do 21 příjem zvířat

2. prosince - 7 hod – 19 hod 7h-8h příjem 8h posuzování

3. prosince - 9 hod – 17 hod výstava

4. prosince - 9 hod – 17 hod výstava

5. prosince - 9 hod – 17 hod Likvidace výstavy

tyto časy máme k dispozici, za každou, byť jen započatou hodinu navíc, platíme 9.500,- Kč!!!

Usnesení 13/9.5 : Každý předseda OV nahlásí na každý den, deset pracovníků

zajistí - předsedové OV, termín – 2. listopadu

 

 

Uher Milan předseda KS ČSCH JMK

 

Výstavní kalendář Oblast Brno 2016

Termín Pořadatel Otv.doba Kontakt Info
6-7.2.2016 Moravské Bránice

8-16

8-12

723402639

zocschmoravskebranice@seznam.cz

http://www.zocschmoravskebranice.eu/index.php

Podmínky a přihláška:

http://cschbrno.websnadno.cz/podminky-mb-zima-16.pdf

14-15.5.2016 Podolí

13-18

8-16

prikryl.mir@centrum.cz http://www.mapy.cz/#!/zakladni?vlastni-body&x=16.7294633&y=49.1901604&z=17&ut=Nov%C3%BD%20bod&uc=9m3InxTr7N&ud=Podol%C3%AD%2097%2C%20Podol%C3%AD%2C%20664%2003%2C%20okres%20Brno-venkov
21-22.5 Prštice   vasekminarcik@seznam.cz https://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x=16.4685059&y=49.1201749&z=12&ut=Nov%C3%BD%20bod&uc=9lt61xTWXI&ud=Tyr%C5%A1ova%20154%2C%20Pr%C5%A1tice%2C%20664%2046%2C%20okres%20Brno-venkov
2-3.7 2016 Ořechov

13-18

8-18

  http://Mapa:http://www.mapy.cz/#!/zakladni?vlastni-body&x=16.5425860&y=49.1108830&z=8&ut=O%C5%99echov%2C%20okres%20Brno-venkov&uc=9l.loxTVZc&ud=Bobravsk%C3%A1%
30-31.7.2016 Ivančice

12-20

8-17

602 246 700

pavelbucek@email.cz

http://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x=16.3525002&y=49.0867831&z=12&ut=Ivan%C4%8Dice%2C%20okres%20Brno-venkov&uc=9lcMexT6xz&ud=Ivan%C4%8Dice%2C%20okres%20Brno-venkov

Podmínky:http://cschbrno.websnadno.cz/vystava_2016_ivancice.pdf

Přihláška:http://cschbrno.websnadno.cz/prihlaska_2016_ivancice.pdf

27-28.8.2016 Říčany  

Oblastní mladých králíků

cschdzBrno@seznam.cz

http://cschbrno.websnadno.cz/prihlaskaovmk2016.xlsx

https://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x=16.3948175&y=49.2102755&z=14&ut=Nov%C3%BD%20bod&uc=9lgRjxTyRT&ud=49%C2%B012%2741.136%22N%2C%2016%C2%B023%2736.467%22E

3-4.9.2016 Jehnice

13-20

8-16

dusanbrodecky@seznam.cz http://www.mapy.cz/#!/zakladni?vlastni-body&x=16.5985959&y=49.2707501&z=9&ut=%C4%8Dtvr%C5%A5%20Brno-Jehnice%2C%20Brno%2C%20okres%20Brno-m%C4%9Bsto&uc=9mKA1x8PLC&ud=Brno%2C%20okres%20Brno-m%C4%9Bsto
3-4.9.2016 Žabčice-Unkovice

13-19

8-17

ludvikcsch@centrum.cz http://www.mapy.cz/#!/zakladni?vlastni-body&x=16.5990528&y=49.0122380&z=9&ut=%C5%BDab%C4%8Dice%2C%20okres%20Brno-venkov&uc=9mKxmxSrMi&ud=%C5%BDab%C4%8Dice%2C%20okres%20Brno-venkov
10-11.9.2016 Brno-Židenice

14-18

9-15

http://www.cschbrno.unas.cz/

http://cschbrno.websnadno.cz/podminky2016__zidenice.doc

http://cschbrno.websnadno.cz/prihlaskanavystavu2016.xls

17-18.9 Blučina

13-17

8-16

bedasvih@centrum.cz

Podmínky:http://cschbrno.websnadno.cz/blucina.pdf

Přihláška:http://cschbrno.websnadno.cz/blucina_prihlaska.pdf

https://mapy.cz/#!/zakladni?vlastni-body&x=16.6549911&y=49.0494480&z=11&ut=Blu%C4%8Dina%2C%20okres%20Brno-venkov&uc=9mTbnxTB8d&ud=Blu%C4%8Dina%2C%20okres%20Brno-venkov

17-18.9.2016 Ostopovice   http://www.cschostopovice.wbs.cz/ http://www.mapy.cz/#!/zakladni?vlastni-body&x=16.5433340&y=49.1632651&z=9&ut=ulice%20U%20Dr%C3%A1hy%2C%20Ostopovice%2C%20okres%20Brno-venkov&uc=9mCrkxTiwy&ud=Ostopovice%2C%20okres%20Brno-venkov
24-25.9.2016 Tišnov

13-19

8-15

areál Jamné  
24-25.9.2016 Rajhradice   NEKONÁ SE  
8-9.10.2016 Radostice  

jara3.d@seznam.cz

http://www.zocschradostice.websnadno.eu/Aktuality.html

https://mapy.cz/#!/zakladni?vlastni-body&x=16.2576643&y=49.0107071&z=8&ut=Nov%C3%BD%20bod&uc=9ltyuxT1W7&ud=Radostice%2C%20okres%20Brno-venkov
8-10.2016 Kuřim   http://www.chovatelekurim.cz/search.php?rsvelikost=sab&rstext=all-phpRS-all&rstema=293

http://cschbrno.websnadno.cz/prihlaska_na_vystavu_2016kurim.xls

http://cschbrno.websnadno.cz/vystavni_podminky_2016_kurim.doc

 

         
         
         
         

15.10-

16.10

Oblast+

Ořechov

  cschdzBrno@seznam.cz

http://cschbrno.websnadno.cz/Vystavy-na-oblasti-Brno.html

http://cschbrno.websnadno.cz/pr_ov_orechov_2016.xls

5.11-6.11

Moravské

Bránice

8-17

8-15

723402639

zocschmoravskebranice@seznam.cz

http://www.zocschmoravskebranice.eu/index.php
3.12-4.12.

Krajská

Brno

8-17

8-16

 

http://cschbrno.websnadno.cz/prihlaska_na_vystavu_kraj._brno_2016.xls

http://cschbrno.websnadno.cz/vystavni_podminky_brno2016__1_.doc

 

Oblastní výstava Žabčice 2015

 

 Soutěž organizací -králíci , drůbež + holubi:

1. Radostice                   3049,5b

2. Ořechov                      3018,0

3. Moravské Bránice      3014,5

4. Jehnice                        3011,5

5. Blučina                        2811,0

 

 

Oblastní výstava Unkovice-Žabčice 10-11.10.2015

 

 

Pořadí

Králíci-ZO

Body

Drůbež-ZO

Body

Holubi-ZO

Body

 

 

 

 

 

 

 

1.

Brno 1

949,5

Radostice

1153

Unkovice-Žabčice

953

2.

Moravské Bránice

948,0

Ořechov

1142,5

Radostice

952

3.

Radostice

944,5

Jehnice

1127

Rajhrad

948

4.

Jehnice

942,5

Ostopovice

1120,5

Moravské Bránice

947

5.

Podolí

940,5

Moravské Bránice

1119,5

Brno 1

943

6.

Ostopovice

939,5

Moutnice

1027

Jehnice

942

7.

Ořechov

936,5

Blučina

938

Ořechov

939

8.

Unkovice-Žabčice

934,5

 

 

Blučina

939

9.

Blučina

934,0

 

 

 

 

10.

Moutnice

927,0

 

 

 

 

11.

 

 

 

 

 

 

12.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poháry na králíky udělené OOKK

1. Jaroš Karel Nb 383,5

2.Jaroš Karel Nb 380,0

3.Dobrovolný Michal Nb 379,0

4.Dobrovolný Michal Nb 379,0

5.Buček Pavel Nb 379,0

 

Soutěž kolekcí holubů

 

1. Brněnský voláč Ludvik Jiří 382,0

2. Moravský pštros Kelbl Jan 382,0

3.Moravský pštros Jaroš Karel 380.0

4.Rys Römer Josef 379,0

5. Moravský pštros Spáčil Stanislav 379,0

 

Poháry u drůbeže:

 

Drůbež velká: NHm Uhrová Nela MCH 98,5

Drůbež malá: zWčbs Sec Jiří ml 98,0

Drůbež vodní: zKb Uher Milan 97,0

Ostatní: Křepelka Uhrová Nela 98,5

 

 

 

 

 

Oblastní výstava králíků 2015 Rajhradice

 

Pohled na výstavu foto:ing.Malá Dagmar

foto:ing.Malá Dagmar

POHÁRY

  1. 382,0 b.          Nb       Dobrovolný MichalNb-př.Dobrovolný Michal foto: ing.Malá Dagmar
  2. foto:ing.Malá Dagmar
  3. 382,0 b.          Nb       Jaroš Karel
  4. 381,5 b.          Nb       Jaroš Karel
  5. 379,5 b.          Nb       Dobrovolný Michal
  6. 379,0 b.          Vb        Pospíchal Ivan
  7. POHÁR MCH  Zči        Šťastná KateřinaZčin- př.Šťastná Kateřina foto: ing.Malá Dagmar
  8. foto:ing Malá Dagmar

ČESTNÉ CENY

 

Valeš Rostislav              ASč         379,0 b.

AS-př.Valeš Rostislav foto:ing.Malá Dagmar

foto:ing.Malá Dagmar

Malá Dagmar Ing.         Nb          378,0 b.

Kopřiva Vladimír Ing.    Nb         378,0 b.

Brodecký Dušan             Rč          377,5 b.

Ru- př.Brodecký Dušan foto:ing.Malá Dagmar

foto:ing Malá Dagmar

Gregor Zdeněk               Sdiv       377,5 b.

Sdiv-př.Gregor Zdeněk foto:ing.Malá Dagmar

foto: ing.Malá Dagmar

Glőckner Jaromír           Zatč       376,5 b.

Zatč-př.Glöckner Jaromír foto:img.Malá Dagmar

foto:ing.Malá Dagmar

Šmerda Vít                      Du         376,0 b.

Dvořák Jaroslav              Vm       376,0 b.

Gregor Zdeněk               Shav      375,5 b.

Shav-př.Gregor Zdeněk foto:ing.Malá Dagmar

foto:ing.Malá Dagmar

Kelbl Vladimír                Al           284,0 b. 

Al-př.Kelbl Vladimír foto ing.Malá Dagmar  foto ing.Malá Dagmar     

 

Vážení přátelé, chovatelé.

Tak jako každý rok, tak i letos pořádáme Oblastní aktiv drůbežářů, na kterém budou vyhodnoceni nejlepší chovatelé drůbeže oblasti Brno, probereme uplynulý rok a možné návrhy na rok nadcházející. Je potřeba prodiskutovat přípravu oblastních a Jihomoravských výstav.
Řekneme si něco k výživě drůbeže před snáškovou sezónou nebo odchovu kuřat.
Kdo ještě neodevzdal oceňovací lístky do soutěže, ať tak učiní do 12.2.2016.
 
AKTIV SE BUDE KONAT 19.2.2016 V 16 HODIN V ZASEDAČCE NA PLOTNÍ. ÚČAST JEDNOTLIVÝCH DRŮBEŽÁŘŮ ZÁKLADNÍCH
ORGANIZACÍ JE NUTNÁ !!!
 
DOOBJEDNÁVKY KROUŽKŮ NA DRŮBEŽ PŘIJÍMÁM DO 15.3.2016 PÍSEMNĚ NA E MAIL:  valesrosta@seznam.cz
CENA DOOBJEDNANÝCH KROUŽKŮ JE 7,50 Kč.
 
  TLUMOČTE SVÝM PŘEDSEDŮM ODBORNOSTI DRŮBEŽE !!!
 
 Chovu zdar.
 
 Valeš Rosťa  předseda OOK drůbeže

Uzávěrka celoročních soutěží:

 

Králíci:   5. 2. 2016 

Drůbež: 31.1.2016

Holubi: 17.2.2016 Tabulka na soutěž:http://cschbrno.websnadno.cz/holubi_tabulka_1.odg

http://cschbrno.websnadno.cz/holubi_tabulka_2016.doc

 

Aktivy:

 

Králíci:pátek 12. února 2016 od 17 hodin 

Drůbežpátek 19. února 2016 od 16 hodin 

Holubi: 21.2.2016 v 9,30 hod

Smutná zpráva:

Dne 28.ledna nás opustil náš kamarád a přítel Pavel Bohdaň chovatel králíků Kal ze ZO ČSCH Ořechov.

Čest jeho památce.

Vítejte na stránce cschbrno.websnadno.cz v sekci Archiv

 

 

Český svaz chovatelů, oblast Brno, odborná komise chovatelů králíků

Český svaz chovatelů, základní organizace Ostopovice

 

4.Oblastní výstava mladých králíků oblasti Brno s expozicí Klubu stříbřitých malých

 

 

 

 

Ostopovice 30. - 31. srpna 2014

Výstavní areál ČSCH ZO Ostopovice, Družstevní ul.

 

Otevřeno: sobota 30.8.2014 13,00 – 18,00 hodin

neděle 31.8.2014 8,00 – 17,00 hodin

 

 Oblastní výstava Radostice 11-12.10.2014

Pořadí

Králíci-ZO

Body

Drůbež-ZO

Body

Holubi-ZO

Body

 

 

 

 

 

 

 

1.

Říčany

957,0

Radostice

1147,5

Unkovice-Žabčice

954,0

2.

Moravské Bránice

953,0

Říčany

1137,0

Brno I

948,0

3.

Ivančice

950,0

Ořechov

1131,0

Ořechov

946,0

4.

Unkovice-Žabčice

949,0

Židenice

1128,5

Radostice

945,0

5.

Jehnice

948,5

Blučina

1125,0

Rajhrad

944,0

6.

Podolí

948,0

Ostopovice

945,0

Říčany

942,0

7.

Radostice

947,0

Moravské Bránice

940,5

Blučina

940,0

8.

Ostopovice

942,0

Unkovice-Žabčice

836,5

Ostopovice

939,0

9.

Blučina

942,0

Ivančice

744,5

Moravské Bránice

938,0

10.

Rajhradice

941,0

 

 

Tišnov

935,0

11.

Brno I

760,0

 

 

Ivančice

934,0

12.

 

 

 

 

Kuřim

933,0

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist
aktualizováno: 17.10.2017 12:56:16